Anasayfa


ChondroFiller, yeni nesil biyolojik kıkırdak implantlarıdır! Yüksek oranda saf nativ kollajen içerir ve laboratuvarlarda hücre ıslahı olmadan çalışır.

Disaposable Hemorrhoids Stapler, Disposable Intralunminal Stapler, Disposable Linear Cutting Stapler, Disposable endoscopic cutting stapler

1886'da ABD'de Johnson kardeşler tarafından kurulmuştur. Kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri pazarlarında dünyanın bir numarasıdır.

Covidien genel cerrahi, metabolik, torasik, üroloji, jinekoloji, fıtık tamiri ve spor cerrahisi dahil cerrahi dallarda dünya lideri konumundadır.

BD (Becton, Dickinson and Company) tıbbi gereçler, cihazlar ve reaktifler geliştiren, üreten ve satan lider bir tıbbi teknoloji markasıdır.

Smith & Nephew 150 yıllık deneyimi ile İngiltere merkezli olarak medikal alanda faaliyet gösteren lider üretici firmadır.

Sağlık hizmetleri, bugün ve gelecekte insanların sağlık ve esenliğini korumak için 3M'in farklı teknolojilerini ve küresel gücünü kullanıyor.

Teleflex cerrahi ve kritik müdahale için teknolojiler geliştiren büyük bir tedarik kaynağıdır.

SeraSeal® tek bileşenli ve kanamayı durdurmak üzere formüle edilmiş bir hemostatik faktör bariyeridir..

Weck deri zımbalama aletlerinde olduğu kadar manual metal ve polimer damar bağlama sistemlerinin dizaynında ve geliştirilmesinde de lider bir markadır
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.62898.6635
Euro10.122010.1626
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret95468
Takvim