Anasayfa


     Chondrofiller

   
Üretici : AMEDRIX GMBH
Ürün Özellikleri
ChondroFiller, yeni nesil biyolojik kıkırdak implantlarıdır! Yüksek oranda saf nativ kollajen içerir ve laboratuvarlarda hücre ıslahı olmadan çalışır.
        Detaylar
 
 
Detaylar
ChonroFiller eklemlerdeki kıkırdak hasarlarının kendi kendini yenilemesi tedavisinde kullanılan yeni türde bir hücresiz kollojen implantıdır. Araştırmalarımızdada gösterildiği gibi eşsiz kollagen matrksi, kıkırdak hücrelerinin ve kök hücrelerinin vücut içinde aktarılmasında mümkün olabilen en iyi şartları sağlamaktadır. Bu şekilde de kendi kendine yenilenebilme özelliğini ve çok kısa bir süre için oluşumunu stimüle etmektedir. ChondroFiller ürün serisiyle, travma sonucu veya dejeneratif nedenlerden dolayı oluşmuş kıkırdak hasarlarının eklemleri koruyarak ve verimli biçimde tedavisi mümkündür. Özellikle de kıkırdaktaki küçük hasarlar erkenden doldurulduğunda, bu hasarlardan kaynaklanabilecek başka hasarların oluşması da geniş ölçüde önlenmiş olur.
ChondroFiller liquid® ChondroFiller, yeni nesil biyolojik kıkırdak implantlarıdır! Yüksek oranda saf nativ kollajen içerir ve laboratuvarlarda hücre ıslahı olmadan çalışır. Bu sadece bir adımlık ameliyat gerekli demektir! İmplantasyon artroskopik veya minimal invaziv olarak gerçekleşir. Artiküler kıkırdak defektlerinin artroskopik olarak doldurulmasıyla ChondroFiller sıvısı, her defekt büyüklüğünde ve her derecedeki travmatik veya dejeneratif artroz bozukluklarının kolay ve hızlı bir şekilde muamele edilmesini sağlar. Sıvı kollajen implantı, eklem açılmadan ve mikro çatlatma ve fibrin yapıştırıcı olmadan standart artroskopi ile tek adımlı bir prosedürde uygulamaya izin verir. Doğrudan kusur ChondroFiller sıvısı, stabilizasyon durumunu birkaç dakika içinde mükemmel bir hücre iskelesi sağlayan ve yeni kıkırdak büyümesini teşvik eden 3 boyutlu bir matrise dönüştürür. Ameliyat ayakta ya da yatarak yapılabilir. Kusurun bulunduğu yere bağlı olarak yaklaşık 6 hafta boyunca ayakta rehabilitasyon önerilir. ChondroFiller sıvı teknolojisi, posterior tibia platosu, retropatellar defektleri ve ayak bileği eklemi gibi normalde ulaşılması zor veya imkansız olan bölgelere de ulaşılmasını sağlar. ml. Steril implant, 3 boyutta 2,3 mL, 1,5 mL ve 1,0 mL olarak tedarik edilir. ChondroFiller sıvısı, kullanıma hazır iki odacıklı bir şırıngada tek patentli enjekte edilebilir 3 boyutlu kondro-iletken kollajen matrikstir. CE işaretli implant, GMP koşullarında üretilen tıbbi bir cihaz sınıfı III'tür.
 
 
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.073316.1377
Euro17.213417.2824
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret99322
Takvim